Mamy piszą...

Forum dla mam z rawy mazowieckiej i okolic


#1 2010-04-03 21:40:46

 panistepelek

Administrator

6674276
Skąd: okolice rawy
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 38
Punktów :   

Kilka mądrych zasad

Mam nadzieję, że nie trafi tu ktoś, kto nie będzie potrafił zachować się tak, jak należy, ale mimo wszystko kilka zasad na pewno przyda się. Proszę więc, abyście przeczytały to, zanim zaczniecie udzielać się na forum.

1. Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi, powinien użyć opcji EDYTUJ, a nie pisać kolejny post pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja, gdy od poprzedniego wysłania postu minęło kilka dni bądż użytkownik chce w danym wątku napisać coś na nowy temat.

2. Proszę nie używać CAPS LOCKA - drukowanych liter oraz POGRUBIANIA LITER BOLDEM w całym poście, co w netykiecie uważane jest za krzyk. Tych opcji używamy wyłącznie do zaznaczenia ważności fragmentu danej informacji lub użytkownika, do którego jest ona skierowana.

3. Na forum istnieje możliwość umieszczania treści reklamowych, ale tylko w działach do tego wyznaczonych. Niezastosowanie się do tego ograniczenia może spowodować wysłanie ostrzeżenia i usunięcie postu.

4. Każdy z użytkowników ma prawo zakładać samodzielnie nowe wątki. Proszę jednak nie przesadzać... Zanim założysz nowy wątek, pomyśl, czy aby napewno jest on potrzebny i czy na dany temat nie można nawiązać w jakimś już istniejącym. W przypadku założenia niepotrzebnego wątku mogę go skasować. Jeśli nie wiesz, czy założyć nowy wątek albo gdzie ewentualnie o czymś napisać, zgłoś się do admina.

5. Nie przywłaszczaj sobie cudzej pracy, szanuj prawa autorskie. O wiele lepiej na tym wyjdziesz, jeśli będziesz pisać samodzielnie. Jesli posłużysz się cudzą pracą, zawsze podawaj źródło danych.

6.Szanuj poglądy innych, nie każdy musi mieć to samo zdanie co Ty. Panuj nad emocjami, bo niepotrzebnie możesz kogoś do siebie zrazić.

Na początek chyba tyle wystarczy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.meiera20g.pun.pl www.rammstein.pun.pl www.managerpbf.pun.pl www.immn.pun.pl www.harakiri.pun.pl